AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Záhady a hlavolamy I. pro děti 8 - 12 let

Aktualizováno: 19.4.2015 18:41
Informace o ceně: 1350 Kč

Příměstský tábor pro děti 8 - 12 lethlavolam


Týden plný inspirací pro bystré hlavičky. Procvičíme tělo i mozek. Čekají na vás hlavolamy, záhadné příběhy čekající na rozluštění, kódy a šifry, které skrývají tajná sdělení.
Čas budeme trávit vevnitř i venku, protože k některým tajemstvím vede nelehká cesta. O to více pak potěší odhalení tajemství.

Lektorkou tábora je Dagmar Mega.

Co s sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení a obuv a vhodné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy, přezůvky a PET lahev.


Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na jitka.kralikova@akropolis-uh.cz Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.

 

Těšíme se na Vás!


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.