AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Ve světě filmu pro děti 6 - 9 let

Aktualizováno: 20.4.2015 8:21
Informace o ceně: 1350 Kč

Letní příměstský tábor pro děti od 6  do 9 let.ve světě filmu

Zveme tě do světa pohádek a filmů, ve kterém je zkrátka všechno možné. Seznámíš se nejen s novými kamarády, ale také s postavičkami a příběhy, kde dobro vítězí nad zlem a kouzla nejsou ničím výjimečným. My se společně každý den na jeden takový filmový příběh podíváme blíže a poté s ním budeme dále pracovat tak, že budeme hrát hry a tvořit výrobky na téma těchto vybraných filmů pro ty nejmenší. Pokud máš rád/a dětské příběhy a zároveň máš šikovné ručičky a chuť naučit se spoustu nových her, neváhej a přidej se k nám!


Lektorkou tábora je Klára Holásková.

Co s sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení a obuv a vhodné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy, přezůvky a PET lahev.


Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na jitka.kralikova@akropolis-uh.cz Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.

 

Těšíme se na Vás!

Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.