AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Aerobik - Tučňáci z Madagaskaru

Aktualizováno: 9.2.2015 14:46
Informace o ceně: 1080 Kč

Příměstský tábor je určen dětem ve věku od 5-7 let. Není nutné umět základy a techniky aerobiku.

Znáte animovaný dobrodružný příběh Tučňáci z Madagaskaru?

Objevíme tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější údernou jednotkou tajných agentů. Budou připraveni kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Sportováním a fyzickou přípravou se budou připravovat na setkání s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. Týdenní boj statečných tučňáků vyvrcholí představením složené z aerobních choreografií, které předvedou svým super rodičům.

V průběhu týdne si budeme malovat a vyrábět kostýmy a kulisy. Po obědě bude probíhat relax v bílé snoezelen,tucnaci
která svým prostředím připomíná jeden velký příběh.


Co s sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení, obuv a vhodné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy, přezůvky a PET láhev.


Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.


Přihláška nutná, kapacita míst je omezena!!


Podrobnější informace společně s přihláškou Vám budou zaslány po přihlášení na tábor.

 

Těšíme se na Vás!


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.