AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Přednáška o metodě kreslení pravou mozkovou hemisférou – povídání s lektorkou Mgr. Martinou Šopfovou Bajerovou

Aktualizováno: 11.3.2015 13:39
Informace o ceně: zdarmaPovídání o tom, že ke kreslení nepotřebujete talent. Kreslit totiž umí úplně každý. Dokonce Vám k tomu stačí pouhé dva dny.

Kreslení pravou hemisférou není jen o kreslení jako takovém. Jde o způsob, kterým na sebe a na svět okolo pohlížíte. V kurzech kreslení pravou mozkovou hemisférou se učíme nejen kreslit, ale také vidět svět takový, jaký opravdu je. Žádné zkreslené představy nebo fantazie. Přesto, že se nám realita zdá naprosto jasná, pomocí pravé hemisféry můžete i Vy objevit nové pohledy a přístupy k situacím, které prožíváte. Často bývají právě tyto kurzy tzv. odrazovým můstkem k realizaci Vašich snů a přání.

Popovídáme si o technikám práce s tužkou, pastelkami, pastelem, olejem.

V rámci jednoho cvičení si na přednášce vyzkoušíte, jak dokážeme vyzrát nad naší levou hemisférou. Neboť právě levá hemisféra je naším "našeptávačem", který nás hodnotí, kritizuje a samozřejmě velmi přesvědčivě a logicky upozorňuje na "FAKT", že kreslit neumíme. ....

Přihláška nutná - přednáška se uskuteční jen při dostatečném počtu zájemců.

 

Kreslení pravou hemisférou

 


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.