AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Podmořský svět pro děti 6 - 9 let

Aktualizováno: 12.4.2015 19:57
Informace o ceně: 1350 Kč

Letní příměstský tábor pro děti od 6 do 9 letpodmořský svět a

Chtěl by ses podívat k moři, ale bohužel to letos nevyšlo? Nebo se nemůžeš dočkat dne, kdy se tam s rodiči vypravíš? Tak pozorně poslouchej! Přesně pro takové vodní dobrodruhy máme připravený týden plný tvoření, her a zábavy, kdy se společně vydáme na průzkum podmořského světa. Během našeho putování na tebe čeká spousta skvělých nápadů, jak si vyrobit nejrůznější mořské příšerky, jako jsou například veselé chobotničky, dále budeme tvořit akvárko s rybičkami, veselé vodníky, dekorace z mušliček, písku a mnoho dalšího. Zároveň se naučíš několik nových her a poznáš další správné kluky a holky, jako jsi ty. Společně si užijeme týden plný legrace!


Lektorkou tábora je Klára Holásková.


Co s sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení a obuv a vhodné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy, přezůvky a PET lahev.


Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

 

Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na jitka.kralikova@akropolis-uh.cz

Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.


Těšíme se na Vás!


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.