AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Plavecký tábor pro 3. - 5. třídu

Aktualizováno: 21.4.2015 19:43
Informace o ceně: 1500 Kč

Plavecký tábor v Aquaparku v Uherském Hradišti pro děti z 3. - 5. třídy.plavecký 3-5

Pro děti, které už umí plavat. Děti se budou se učit dalším plaveckým technikám.

Děti budou celé dopoledne v areálu aquaparku pod dohledem lektorů - plavčíků, kteří budou děti učit novým plaveckým dovednostem. Děti se nebudou jen učit plavat, ale užijí si i spoustu zábavy - jak ve vodě, tak i na souši.

Děti se budou po celý týden scházet vždy v 8.00 hodin v aquaparku, kde bude probíhat plavecký výcvik.
Odpolední program pro děti je připraven v Akropolis, kde jsou zajištěny i obědy. Zde si je budou rodiče v odpoledních hodinách i vyzvedávat.

 

Lektory tábora jsou Eva Hlůšková, Pavlína Krátká a Natálie Jarošová.


Co s sebou?


S sebou si děti vezmou pohodlné oblečení i vhodné oblečení a obuv na ven, plavky, ručník, pokrývku hlavy, přezůvky a PET lahev, do které děti budou dostávat pitnou vodu po celý den.

Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

 

Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na jitka.kralikova@akropolis-uh.cz

Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.

 

Těšíme se na Vás!


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.