AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Pilates

Aktualizováno: 5.1.2015 11:40
Informace o ceně: 60 Kč/ 1 hodina dopoledne, kurz pro začátečníky a mírně pokročilé 700,- Kč, kurz Pilates 700,- Kč, jednorázový vstup 90,-


Jednorázový vstup do večerních hodin Pilates- 90,-/1 h


Pilates - kurz pro začátečníky a mírně pokročilé  - 10 lekcí - lektorkou je Jitka Králíková - držitelka licence Fitness Instruktor - osobní trenérka, Pilatesovy metody a Cardio Callanetics.

Pilates  - 10 lekcí - lektorka Bohdana Poláchová - držitelka licence Fitness Instruktor - Osobní trenérka, Pilatesovy metody a diplomu Bosu Core.PILATES je cvičení, které vyvinul původem Němec Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Inspiroval se ve starých kulturách. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli.

Účelem cvičení je posílení centra - jádra těla, v Pilates nazývaného "Gürtel" nebo "Power house". Pilates je cvičení, které nevyčerpává, spíše dodává energii, celkově vypracovává dlouhé a štíhlé svaly, s důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve. Metoda Pilates nepoužívá nespočetná opakování až do únavy svalů, naopak vytváří podpůrný systém pomocí pozvolného vypracování jednotlivých svalových skupin s cílem dosažení harmonického celku. Pohybové sekvence jsou v každém programu promyšleně vypracovány tak, aby odbouraly špatné návyky a nenásilnou formou posílily celé tělo a jeho držení.

 

10 důvodů proč cvičit Pilates10614674_10201680696858537_1862832998_o

získáte ploché břicho a štíhlý pas
zbavíte se tukových polštářků
odstraníte bolesti v zádech

pořídíte si dlouhé a štíhlé nohy
zpevníte si tělo a zlepšíte jeho držení
zbavíte se stresu a únavy
naučíte se správně dýchat
odstraníte svalové disbalance
budete lépe spát
zlepšíte si kondici


Touto technikou můžete obnovit Vaši vitalitu a povzbudíte svoji mysl.

Na lekcích je možné uplatnit i student/senior pass.

sp.FINAL.logo

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.