AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Životní a kariérový koučink

Aktualizováno: 1.7.2014 7:21
Informace o ceně: 500,-/sezení - Pavla Severová a Renata Střelcová, 250,-Kč/sezení - Monika Karásková

Monika Karásková
- určeno ženám a můžům na MD a RD, ženám v ohrožených skupinách na trhu práce, nezaměstnaným, studentům (jedná se o znevýhodněné skupiny na trhu práce, proto nabízíme zvýhodněnou cenu 250,-Kč/sezení)
Život je změna a kouč je tolerantní průvodce, který pomáhá projít se vztyčenou hlavou. Pomůžu Vám, abyste to, pro co se rozhodnete, zvládli sami.
Koučink je partnerství kouče s klientem v myšlenkově inspirativním a kreativním procesu.
Koučink představuje důvěryhodný vztah, který napomáhá klientovi podniknout konkrétní kroky za účelem dosažení jeho cíle, vize nebo přání.
Koučink využívá procesu zkoumání a sebeobjevování k budování klientova uvědomění a přijetí zodpovědnosti, které dosahuje prostřednictvím větší struktury, podpory a aktivní změny.
Proces koučinku pomáhá klientovi přesně definovat jeho cíle, ale také těchto cílů dosahovat rychleji a s větší efektivitou, než pokud by koučinku nevyužíval.


Pavla Severová, Renata Střelcová

Celý svět prožívá období změn. Kdo chce v této složité době obstát, měl by si osvojit schopnost rychlé a adekvátní reakce na změny. Koučink neovlivňuje pouze profesní, ale i osobní život, naučí Vás být citlivější na vnímání vlastních zdrojů energie. Budete lépe rozumět sami sobě a svůj život si budete tvárnit dle svých potřeb a hodnot.
Životní koučink je efektivní cesta, jak rozvíjet svůj potenciál, naučí Vás více důvěřovat sobě a svým vlastním zdrojům, ze kterých čerpáte kreativitu a životní sílu.
Kdy je vhodný koučink?
- když je vyhrocená situace a Vy potřebujete změnu
- když se chcete osobnostně rozvíjet a někam se utvářet
- Když chcete dosáhnout mistrovství v tom, co děláte
- když se chcete posunout od sebelítosti k realizaci
- když znáte svou vlastní cenu
Koučink je vhodný pro dospělé i mládež.

V případě zájmu se hlaste na email: jitka.janikova@akropolis-uh.cz nebo na telefon: 776 837 038.Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.