AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Intuitivní astrologie

Aktualizováno: 3.2.2015 8:09
Informace o ceně: u přihlášky

Chcete vědět, co jste dostali do vínku a jak toho využít?

Jak rozumět svému horoskopu bez astrologických učebnic?


Odpovědi prožijete v kurzu

I N T U I T I V N Í A S T R O L O G I E


Rozdíl mezi klasickou a intuitivní astrologií je především v tom, že klasická astrologie horoskop vykládá, intuitivní nabízí vlastní prožitek.

Při výuce vycházím z bohatých zkušeností vyučování ve své Škole praktické intuice, pomůckou jsou astrologické karty nazvané SYMBOLON.

Cílem dlouhodobého kurzu je zvládnout techniku zobrazení horoskopu pomocí symbolonových karet, naučit se intuitivnímu vnímání obsahu karet a pochopit vědomé a nevědomé vlivy, které působí na naše vnímání, myšlení, jednání a vztahy. Uvědomíte si svoje vzorce chování, svoje potřeby, témata, schopnosti a vlohy.


V základním kurzu Astro1 se seznámíte s pěti osobními planetami: Sluncem, Lunou, Merkurem, Venuší a Marsem. Ve druhém díle podrobně prozkoumáte dům partnerství, nahlédnete do principů planet Jupitera, Saturna (svého poslání) a transpersonálních planet: Urana, Neptuna a Pluta. Zbylé dva díly Astro 3 a Astro 4 výuky jsou zaměřeny na karmickou astrologii. Kromě práce s vlastním horoskopem se naučíte techniky výkladu astrologických karet bez použití horoskopů.


Pro absolvování kurzu není třeba žádných astrologických vědomostí, předpokladem je absolvování kurzu Praktické intuice.


Jednotlivé díly kurzu Intuitivní astrologie vyučuji formou pěti prodloužených víkendů (pátek večer, celá sobota a neděle), nebo osm večerů ve všední dny, nebo jako letní týdenní soustředění uprostřed přírody.


Horoskop neodráží samotný život, ale jeho možnosti.

 


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.