AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Poradenství a rodičovská edukativní terapie pro rodiny

Aktualizováno: 16.2.2015 13:04
Informace o ceně: 1200,-Kč/5 sezení á 60 min
Lektoři: Dagmar Mega

Edukativní  rodičovská terapie rozvíjí rodičovské kompetence a napomáhá zlepšení vztahů mezi rodiči a dětmi. Během individuálních sezení rozebereme výchovné styly v rodině, ujasníme si vlastní postoje, budeme pracovat na sebepoznávání a odhalení příčin našich reakcí, posílíme zvládání nevhodného chování dětí (těch nejmenších, ale např. i teenagerů), aby pak byl každý rodič schopen dát svému dítěti dostatečnou podporu a ocenění, které je nezbytné pro jeho sebevědomí a zdravý rozvoj. 

Ucelený blok obsahuje celkem 5 sezení. Jedno sezení trvá přibližně 60 minut, probíhá individuálně - do terapie se mohou zapojit i rodičovské páry. Je nutné předem dohodnout termín sezení buď telefonicky 605273426 nebo pomocí formuláře níže. Po první schůzce si určíme cíle terapie a harmonogram setkávání.
Pracujeme v multisenzorické místnosti, kde pak po ukončení pohovoru s terapeutkou můžete ještě dalších 20 minut relaxovat.

Kdy je vhodné terapii zařadit:
Kam se chceme dostat:

Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.