AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Detektiv Očko pro děti 6 - 9 let

Aktualizováno: 19.3.2015 19:59
Informace o ceně: 1350 Kč

Letní příměstský tábor pro děti od 6 do 9 let.detektiv očko

Na napínavý týden s detektivní zápletkou se můžeš těšit, jestliže se přihlásíš na konkurz vypsaný detektivní kanceláří „Lupa, s.r.o.", kterou vede nepříliš úspěšný detektiv Očko. Ze slavné galerie se totiž ztratil velmi vzácný obraz od slavného malíře a nikdo neví, kdo jej odcizil. Proto vedení galerie pověřilo tuto detektivní kancelář, aby složitý případ vyřešila a pro úspěšné detektivy vypsala tučnou odměnu. Hledají se ti nejlepší začínající detektivové z celého širého okolí, kteří se stanou Očkovými pomocníky. Své detektivní schopnosti budeme společně zlepšovat v rozličných hrách a soutěžíc, zároveň však taky budeme pracovat v naší detektivní kanceláři, kde budeme zkoumat důkazy a vyrábět pomůcky pro naše bádání.

Lektorkou tábora je Klára Holásková.


Co s sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení a obuv a vhodné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy, přezůvky a PET lahev.


Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na jitka.kralikova@akropolis-uh.cz Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.

 

Těšíme se na Vás!


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.