AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Dance aerobik s posilováním

Aktualizováno: 9.2.2015 12:17
Informace o ceně: 90 Kč / jednorázový vstup, 300 Kč/5 vstupů

Máte rádi hudbu?
Baví vás pohyb?
Přijďte si zacvičit Dance aerobik s posilováním!
images (2)

Začínáme od 5.3. 2015!

Cvičení bude trvat 30 minut, kdy si "zatančíme" na hudební mix nejrůznějších písniček a budeme pořádně spalovat. Aerobní hodiny také nejsou jen o spalování a tvarování postavy. Díky choreografii, která bude obsahovat 2 a více cvičebních bloků, jejichž počet se budeme pokoušet navyšovat, se také procvičuje mozková činnost a paměť.

Po 30 minutách Dance aerobiku nás bude čekat 30 minut Břišního pekáče. Zaměříme se tedy převážně na problémové oblasti břišních svalů, ale také hýždí, a nezapomeneme ani na pánevní dno.

Lekce bude probíhat každý čtvrtek 18:30 - 19:30 h v centru Akropolis.

Přijďte spojit příjemné s užitečným. Hodina je zaměřená jak na spalování, tak na tvarování a posilování problémových partií!

 

Na níže uvedené přihlášky je nutné se přihlásit!
Jednorázový vstup je 90,- Kč, možnost využití slevových permanentek a student pasu.
Případné změny (nemoc lektora...) sledujte prosím v aktualitách.
Senioři a studenti mají u nás vstup za 50 Kč.

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.

 

 

sp.FINAL.logoMožnost využití STUDENT PASSU


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.