AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Cvičení maminky s miminky

Aktualizováno: 29.7.2014 11:05
Informace o ceně: 70,-/1h, možnost využití permanentky

361

Proč cvičení maminek s miminky?

Pro koho je cvičení určeno?


Cvičení maminky s miminky - pro maminky s dětmi od ukončeného 2. měsíce věku až do doby, kdy začne dítě lézt

 

Řada maminek by ráda po porodu začala cvičit, ale řeší, kdo by jim pohlídal jejich děti. Díky fitness programu mohou být maminky se svými dětmi po celou dobu cvičení.

 

Jak vypadá lekce?

Hlavním cílem cvičení je, aby maminky získaly po porodu zpět štíhlou postavu, cítily se dobře po psychické i fyzické stránce. Fitness program umožňuje maminkám cvičit ve společnosti jejich dětiček a občas je "€žvyužít"€œ i pro zintenzivnění cvičení jako zátěž. Lekce je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku: "zahřívací část, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Na prvním místě je především pohoda miminek a dětí. Celé cvičení je proto zpestřeno různými říkankami, básničkami a zpíváním. Není problém kdykoliv během cvičení přestat a uspokojit potřeby svého děťátka.

 

Protahování, zpevnění těla, formování postavy aneb jak se po porodu rychle vrátit do kondice!

 

Lektorka cvičení: Bohdana Poláchová


Co s sebou?

Lekce stojí 70,-Kč, možnost využití permanentky na 5 vstupů / 300,-Kč, která má omezenou platnost.

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.

 


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.