AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Cesta časostrojem pro děti 6 - 9 let

Aktualizováno: 12.3.2015 12:57
Informace o ceně: 1080 Kč

Příměstský tábor pro školáky 6 - 9 let.časostroj

Tento týden se budou dít neobyčejné věci! Staneš se členem party dětí, která na půdě starého domu objeví plánek na sestavení časostroje, který je dokáže přenést v čase a prostoru. A kam že se tato parta vydá? Jako první se zúčastní starořeckých her v Olympii, kde se zapojí do klání samotného i do závěrečného ceremoniálu. Stejně tak i další výpravy tě přenesou do významných historických období, ve kterých můžeš zažít spoustu dobrodružství. A kam budou směřovat další výpravy? Nech se překvapit! Dlouho se nerozmýšlej a vydej se s ostatními dětmi na cestu, kapacita časostroje je omezená!

Lektorkou tábora je Klára Holásková.


Co s sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné oblečení i vhodné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy, přezůvky a PET lahev.

Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

 

Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na jitka.kralikova@akropolis-uh.cz

Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.

 

Těšíme se na vás!

 

 


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.