AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Cardio Callanetics

Aktualizováno: 28.1.2015 19:38
Informace o ceně: 90 Kč / 1 hodina

Cardio Callanetics, kalanetika, prvky pilates a aerobní cvičení.A19-1000

Cvičení pro formování postavy a posilování fyzické kondice bez zátěže kloubů.
Nevyžaduje velký pohybový rozsah a přesto jsou výsledky poctivého cvičení dobře patrné!
Zpevnění problematických partií (stehna, zadek, boky, bříško), správné dýchání!
Cvičíme s overbaly, gumičkami, širokými gumamy i na velkých míčích.

Cardio Callanetics - pomalejší tempo vede k plynulému kontrolovanému pohybu v plném rozsahu a k zapojení co největšího počtu svalových vláken. Čím větší množství svalových vláken je zapojeno do pohybu, tím větší počet kalorií tělo spaluje. Cvičí se, více než v tradiční kalanetice, ve vysokých polohách a s pohyby v prostoru, cvičení je v rytmu hudby podle instruktorky/a a počet opakování nemusí být tak vysoký, jako v individuálním cvičení tradiční kalanetiky.

Přijďte si zacvičit každou středu!

Lektorkou je Jitka Králíková - držitelka licence Instruktor Basic, diplomů Cardio Callanetics a Pilates.

Platí se na místě jendorázové vstupné 90 Kč / hodina, nebo si můžete zakoupit permanentku na 5 vstupů za 300 Kč (permanentka má platnost 1,5 měsíce).

Níže uvedené přihlášky slouží pouze pro evidenci RC Akropolis. Cvičit můžete přijít kdykoliv (i bez přihlášení). Případné změny (nemoc lektora...) sledujte prosím v aktualitách. Senioři a studenti mají u nás vstup za 50 Kč.

Každý návštěvník centra je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou sportovní aktivity se nechat vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese centrum Akropolis žádnou odpovědnost.


TĚŠÍME SE NA VÁS

Možnost využití STUDENT PASSU sp.FINAL.logoVzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.