AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Angličtina mírně pokročilí a pokročilí

Aktualizováno: 21.6.2013 7:24
Informace o ceně: 1800,-Kč
Lektoři: Martin Juřík


Kurzy angličtiny probíhají v malých skupinách cca. 6-10 lidí. Probíhá v prostorách centra Akropolis na Staré Tenici.

Mírně pokročilí - pro ty, kteří již mnohokrát začínali a chtějí si zopakovat gramatiku a znalosti již dříve osvojené a kteří znají základní rozdělení časů a jen si chtějí osvojit jejich používání. Obsahem výuky jsou další běžné časy (minulý čas průběhový, předpřítomný čas prostý i průběhový, další způsoby vyjádření budoucnosti, způsobová slovesa i s opisy, úvod do vedlejších vět atd., běžně užívané fráze a idiomy pro běžnou konverzaci).Angličtina pokročilí
- pro úspěšné absolventy předchozích kurzů a ty, kdo již nějaké znalosti mají a nebojí se je použít. Obsahem výuky je předminulý čas, trpný rod, odvozené významy způsobových sloves, časová souslednost, podmínkové věty atd., procvičení těchto znalostí v konverzaci a rozboru upravených anglických textů.

Výuka probíhá konverzační metodou, podklady pro výuku jsou v ceně kurzu (není nutné kupovat učebnici).

Pokud si nejste jistí, kterou úroveň kurzu zvolit, tak nás můžete kontaktovat, nebo můžete kontaktovat přímo lektora. Martin Juřík - martin.jurik@agama-as.cz.

Úhrada kurzovného se provádí při zápisu do kurzu, případně platbou převodem na účet v termínu zahájení kurzu. Při přerušení či předčasném ukončení kurzu student nemá nárok na vrácení kurzovného.Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.