AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Aerobik KIDS 8-10 let

Aktualizováno: 27.1.2015 12:37
Informace o ceně: 900,-/pololetí, 1800,-/školní rok

Do této kategorie spadají děti, kteří už vědí jaký sport se jim líbí!

*Pokud Vaše dítě rádo tancuje a poslouchá populární muziku, je přípravka aerobiku ideálním řešením.
S partou podobně naladěných kamarádů se na hodině určitě nebude nudit a velmi nenásilnou formou bude rozvíjet svoji kondici, a v tomto věku tak důležité pro správné držení těla. Kondiční hodina aerobiku je otevřena i pro děti, které se nechtějí věnovat závodnímu aerobiku.

Lektorka: Šarlota Bičanová

Hurá na prázdniny (197) Hurá na prázdniny (201)

 

*Aerobik pro děti závodní je navazující příprava pro týmové choreografie s rozličným náčiním a přípravou na soutěže týmů Aerobic Tour, Děti fitness aneb sportem proti drogám,
regionální, krajské a celostátní soutěže pódiových skladeb a pod. Děti se připravují i na soutěže jednotlivců, které probíhají vždy na podzim.

Lektorka: Bohdana Poláchová

 

Tour OT (151) Tour OT (176)

Součástí jsou i společné akce jako Vánoční veřejná vystoupení, závěrečné vystoupení dětí na konci školního roku s programem či vystoupení na společenských akcích.

 

A co obnáší účast v soutěžích?

 

V době jarních, letních a zimních prázdnin a státních svátků se kurz nekoná, lekce v těchto temínech nejsou započítávány do kurzovného. V době podzimních, pololetních i velikonočních prázdnin se kurzy konají !! V případě nemoci lektorky, jsou hodiny nahrazeny.

 

 


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.