AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Aerobik - Děti ráje

Aktualizováno: 16.4.2015 7:26
Informace o ceně: 1350 Kč

Příměstský tábor je určen dětem ve věku 8-10 let. Není nutné umět základy a techniky aerobiku.

Děti ráje (2009) jsou označovány za „první český hit-muzikál" nebo také „české Mamma Mia!". Muzikál, odehrávající se na konci 80. let minulého století, v malém fiktivním československém městečku Bičovice, plný písniček „krále českých (československých) diskoték" - Michala Davida.

My holky a kluci na aerobikovém příměstském táboře upravíme tento typ muzikálu, za pomoci písniček Michala Davida. Budeme pít colu, sbírat céčka, žít non stop, zažijeme decibely lásky, discopříběh, najdeme spoustu přátel, užijeme si to a závěr týdne bude patřit divákům a rodičům, kteří shlédnou naše výkony. Ani se nám nebude chtít loučit!

V průběhu týdne si budeme malovat, vyrávět kostýmy a kulisy. Po obědě bude probíhat relax v bílé snoezelen, která svým prostředím3145
připomíná jeden velký příběh.


Co s sebou?

S sebou si děti vezmou pohodlné sportovní oblečení, obuv a vhodné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy, přezůvky a PET láhev.

Po celou dobu tábora je pro děti zajištěn pitný režim a teplý plnohodnotný oběd. Svačinku na celý den si děti donesou z domu.

 

Tábor je již plně obsazen. V případě vašeho zájmu se můžete ještě přihlásit a budete zařazeni jako NÁHRADNÍK - přihlašovat se můžete na jitka.kralikova@akropolis-uh.cz

Bude vám zaslána přihláška, na kterou napíšete NÁHRADNÍK.

 

Těšíme se na Vás!


Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.