AKROPOLIS - rodinné centrum

počitadlo
Počítáno od 3.5.2007

webmaster


Občanské sdružení Akropolis

Přispívají nám

Občanské sdružení AKROPOLIS, o.s. je nestátní neziskovou organizací. Abychom zpřístupnili naše služby co možná nejširšímu okruhu maminek s malými dětmi, snažíme se udržet ceny kroužků, kurzů i hlídání dětí a vytváření programů pro ně na nejnižší možné úrovni, což se nám daří jen díky dobrovolné práci členů, a díky finanční podpoře našich partnerů a sponzorů. Stále zde však zbývá velký prostor pro rozšíření a zkvalitnění našich služeb a pro vybavení a zútulnění prostor našeho centra, proto vřele uvítáme jakoukoliv finanční či materiální podporu.

Našim sponzorům jako poděkování nabízíme jak prezentaci na tiskovinách, informačních letácích a plakátech, na kterých Akropolis informuje o dění v centru a zveřejnění na našich webových stránkách, tak i umístění informačních letáků či katalogů od sponzorů přímo v prostorách centra Akropolis, kde jsou přístupné všem příchozím.

Naše poděkování patří následujícím:
Seznam sponzorů, kteří nám za posledních 18 měsíců přispěli.
Reklama:
Děkujeme za vstřícnost a podporu centra Akropolis a doufáme ve Vaši přízeň i v následujícím období.
tým centra AKROPOLIS

Vzdělávací, rodinné a dobrovolnické centrum Akropolis

je centrum pro aktivní trávení volného času. Centrum Akropolis je nestátní nezisková organizace působící v Uherském Hradišti pro spádovou oblast uherskohradištska.
Široká nabídka kurzů pro děti a pro dospělé se službou hlídání dětí. Akivity rodičů s dětmi, divadlo, aerobic, jazykové a vzdělávací kurzy.